KONST / Litografier / Färglitografi 14413526
nr 1441 3526
Färglitografi
signerad och numrerad, 69/250. Färglitografi, bildmått: 33x52cm, yttermått inklusive ram: 54x75cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:06:34
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr